Zielona Strefa

Zielona Strefa logo poziom

Zielona Strefa Centrum Sportu, Rekreacji Ruchowej, Szkoleń i Edukacji mieści się na ul. św. Łazarza 19/9 w Krakowie. Zielona Strefa to miejsce spotkań, szkoleń, treningów, warsztatów, prelekcji, przyjazne dla każdego. Naszym celem jest, aby każda osoba odwiedzająca naszą strefę, znalazła coś ciekawego dla siebie.

Zielona Strefa, to również miejsce, które możesz wynająć na własne potrzeby. Szukasz miejsca z przyjazną atmosferą, w przystępnej cenie, w samym centrum Krakowa?

-> Chcesz prowadzić regularne zajęcia, lekcje czy treningi, a nie chcesz wiązać się z żadnym klubem czy szkołą na stałe – zgłoś się do nas. Nieważne czy tańczysz, trenujesz jogę czy uczysz języków obcych. Ważne, że masz inicjatywę by podążać własną drogą rozwoju.
-> Organizujesz eventy, szkolenia, warsztaty, wykłady, spotkania, a nie masz swojej przestrzeni – zgłoś się do nas.
-> Chcesz sam potrenować, a nie masz miejsca w domu – zgłoś się do nas.

Zapraszamy do współpracy instruktorów i trenerów rekreacji ruchowej, sportu, rehabilitacji ruchowej, fizjoterapii, dietetyków, nauczycieli języków obcych, coachów, trenerów umiejętności miękkich i osoby wszystkich innych specjalności, które chciałyby nawiązać współpracę z Zieloną Strefą.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 737 160 424 lub e-mail: centrumzielonastrefa@gmail.com. Oferujemy miejsce, które spełnia rolę sali treningowej, wykładowej lub wykładowo – treningowej.

  • Sala Dziewiątka

Wynajmiemy na godziny wyjątkowe studio / salę przystosowaną do zajęć typu: treningi sportowe, ruchowe, szkolenia, wykłady, spotkania. Może pełnić rolę zarówno ☑️ sali treningowej – na wyposażeniu jest sprzęt sportowy, ☑️tanecznej – posiada lustra i sprzęt grający, ☑️jak i wykładowej – posiada 4 składane stoły i krzesła, w sumie 28 miejsc siedzących, w dowolnym ustawieniu.

↪️Na wyposażeniu jest sprzęt grający, lustra, sprzęt sportowy, wentylatory, na życzenie posiadamy projektor i ekran, tablicę do pisania.
↪️Wielkość samej sali to ok. 40 m2, całość lokalu ok. 80 m2. ↪️W sali znajduje się mała kafeteria, z dostępem do zaplecza socjalnego (czajnik, kubki, kawa, herbata, fotel, stolik kawowy).↪️ W korytarzu znajduje się miejsce do przebrania wraz z półkami na rzeczy, nie jest to zamykana przebieralnia.
Idealne, przytulne miejsce np. dla szkól tańca lub wszelkiej innej rekreacji ruchowej, na treningi sportowe, ale także na lekcje prywatne, wykłady, szkolenia, coachingi, spotkania, dla ośrodków kształcenia czy prywatnych instruktorów, którzy zaczynają własną przygodę szkoleniową i nie posiadają własnego lokum.
⏰Jesteśmy zainteresowani tylko wynajmem godzinowym, zarówno na pojedyncze godziny, jak i na dłuższą współpracę w ramach ustalonych godzin. Sala nie jest do wynajęcia na wyłączność.

Sala znajduje się w centrum Krakowa, ul. św. Łazarza, minutę od przystanku tramwajowego Hala Targowa, na 3 piętrze w kamienicy, bez windy. Parking przy ulicy, płatny.

Cena uzależniona jest od ilości godzin wynajęcia sali, przy czym max cena za godzinę zegarową to 50 zł brutto.

Centrum sportu, rekreacji ruchowej, szkoleń i edukacji

hdr

IMG_20190530_171002

hdr

 

hdr

hdr

hdr

IMG_20190530_180533

hdr

hdr

hdr

hdr

  • Sala Siódemka

Sala taneczno – treningowa do wynajęcia na godziny, powierzchnia parkietu ok. 40 m2. Na wyposażeniu: lustra, wentylatory, sprzęt grający. Sala posiada wnękę do przebrania się i pozostawienia rzeczy oraz mini kafeterię. Istnieje możliwość wypożyczenia potrzebnego sprzętu z sali Dziewiątki.

⏰Jesteśmy zainteresowani tylko wynajmem godzinowym, zarówno na pojedyncze godziny, jak i na dłuższą współpracę w ramach ustalonych godzin. Sala nie jest do wynajęcia na wyłączność.

Sala znajduje się w centrum Krakowa, ul. św. Łazarza, minutę od przystanku tramwajowego Hala Targowa, na 2 piętrze w kamienicy, bez windy. Parking przy ulicy, płatny.

Cena uzależniona jest od ilości godzin wynajęcia sali, przy czym max cena za godzinę zegarową to 50 zł brutto.

 

67321545_391822888137475_545245007305506816_n

68671785_1064434470614362_2749892501056782336_n

hdr

IMG_20191024_184413

 

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Kontakt: tel. 737 160 424
lub centrumzielonastrefa@gmail.com

Zielona Strefa na facebooku


Opis zajęć regularnych w  Zielonej Strefie:

  • sekcja samoobrony według BG System 

Zapraszamy na zajęcia sekcji samoobrony, bazujące na autorskim systemie BG System Samoobrony. BG System to treningi z elementami siłowo – wytrzymałościowymi oraz techniki samoobrony, elementy boksu, karate, judo, jujitsu, krav maga. Ten trening wzmocni Cię, podniesie Twoją wytrzymałość, siłę i szybkość.
BG System to treningi siły dynamicznej, połączone z elementami technicznymi, rożnego rodzaju sprzętem do samoobrony, treningiem z rękawicami, czyli elementami kontaktowymi.

Prowadzący instruktor Maciej Ustarbowski – były oficer BOR, główny instruktor w Wydziale Szkoleniowym BOR w zakresie samoobrony i taktyki interwencji oraz szkoleniowiec z zakresu taktyki działania, specjalista ochrony osobistej BOR oraz MSZ. Wielokrotnie odznaczony za misje zagraniczne Gwiazdą Iraku, Gwiazdą Afganistanu, odznaczeniami NATO za misje pokojowe w BOŚNI i AFGANISTANIE, oraz za współpracę na rzecz pokoju w IRAKU.Twórca BG Systemu Samoobrony, trenował m.in. na: karate, karate combat, combat jujitsu, judo, kung fu, krav maga, boks, aikido, muay thai. Współzałożyciel BOR Grupy, ekspert ds. ochrony osobistej, specjalista ds. ochrony obiektów dyplomatycznych i ochrony korpusu dyplomatycznego, specjalista ds. bezpieczeństwa osobistego, specjalista ds. wojskowych, instruktor samoobrony, taktyki i technik interwencji, taktyki jazdy specjalnej, strzelectwa sportowego (od 2006 r.), z dopuszczeniem do prowadzenia strzelań z każdej broni, posiada dopuszczenie do pracy z bronią oraz broń do ochrony osobistej, posiada patent strzelca sportowego, instruktor ISS (International Shooting Standards), posiada uprawnienia do prowadzenia szkoleń na poziomy: PISTOLET **** KARABIN SAMOPOWTARZALNY **** OCHRONA OSOBISTA poziom 2, instruktor wspinaczki wysokogórskiej, survivalu, ratownik, instruktor pierwszej pomocy, skoczek spadochronowy.

  • szkolenia jednorazowe i cykliczne Centrum Edukacji o Bezpieczeństwie BOR Grupa dla grup i klientów indywidualnych,
  • kursy ośrodka kształcenia BOR Grupa NPKU;

Dodatkowo:

  • latino dance,
  • warsztaty aktorskie,
  • warsztaty gry na bębnach djembe;