Opinie, certyfikaty i inne

Training for protection employees in the field of self-defense, tactics and intervention techniques, with selected elements of training on the principles of safe behavior during the attack terrorist. Awesome thank you.

Kobiety trenują! u najlepszych 🙂 Niezależnie od wieku, siły i sprawności zajęcia bazujące na autorskim systemie samoobrony (sekcja samoobrony według BG System – przyp. red.), poruszające wiele aspektów, budujące i usprawniające kondycję, kameralna grupa, przemiła atmosfera, gorąco polecam! Uczestniczka zajęć 🙂

Treningi w systemie BG System i pod okiem Maćka to sama przyjemność… System jak i treningi warte zainteresowania szczególnie dla osób ze służb mundurowych… Nie jest to komercyjny system jak Krav Maga i przez to mniej znany z pewnością ale równie skuteczny !!!

Też zaliczyłem ten kurs (kurs kierowcy ochrony osobistej w ramach rekonwersji żołnierzy zawodowych – przyp. red.), instruktor pełen profesjonalizm, a nabyte umiejętności przydają się w nowej pracy, polecam każdemu kto zamierza pracować za kółkiem.

Dziękuję Panu Maćkowi za fachowe przekazanie szerokiego wachlarza technik, dzięki którym spojrzalem z zupełnie innej perspektywy na zagadnienia dotyczące samoobrony. Tak doświadczonego i umiejącego przekazać wiedzę instruktora ze świecą szukać. Pozdrawiam całą BOR Grupę za miłą atmosferę oraz gorąco polecam kursy 😉 (przyp.red. dotyczy kursu na instruktora samoobrony)

Super kurs. Można zdobyć dużo wiedzy zarówno teoretycznej jak praktycznej. Instruktor pierwsza klasa polecam 😉 (przy.red. dotyczy kursu na instruktora strzelectwa ogólnego)

Profesjonalizm, doświadczenie, atmosfera, jakość i elastyczność… To cechuje BOR Grupę…. (przyp.red. dotyczy kursu na instruktora samoobrony)

Dzięki Maciej, to było najbardziej wartościowe szkolenie na jakim kiedykolwiek byłem, polecam i będę polecał dalej! (przy.red. dotyczy kursu na instruktora strzelectwa ogólnego)

fachowy instruktarz i indywidualne podejście do każdego pełen profesjonalizm ! polecam (przy.red. dotyczy m.in. kursu na instruktora taktyki i technik interwencji)

Wspaniała kadra i wspaniała atmosfera-polecam każdemu!😀❤️😀

Polecam bardzo-wspaniała atmosfera i przede wszystkim ogromna wiedza i profesjonalizm!😀 (przy.red. dotyczy kursu na instruktora strzelectwa ogólnego)

Świetna atmosfera, profesjonalizm, zajęcia praktyczne ciekawe, teoria zawsze wykładana w sposób przejrzysty i zrozumiały, no i atmosfera, wręcz rodzinna, ciepła i miła. Każdemu polecam szkolenie, naprawdę warto. (przy.red. dotyczy kursu na kierowcę ochrony osobistej).

Gorąco polecam! Kto jeszcze nie był albo jest niezdecydowany niech się zapisuje póki są miejsca! Super! (przy.red. dotyczy kursu na instruktora strzelectwa ogólnego)

Zdecydowanie polecam, fajna a zarazem profesjonalna ekipa, dowiecie się mnóstwo i spedzicie czas w dobrej atmosferze (przy.red. dotyczy kursu na instruktora taktyki i technik interwencji)

Serdecznie polecam całą ekipę BOR Grupa, zaangażowanie i profesjonalizm w każdym calu 😉 Na pewno zawitam na innych szkoleniach. Zasłużona ocena 5/5 😊

Polecam kursy, najlepszy prowadzący, super atmosfera oraz świetna organizacja.(przy.red. dotyczy kursu na kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej)

Polecam Bor Grupę szkolą na bardzo wysokim poziomie do prowadzenia szkoleń profesjonalnie przygotowani z ogromną wiedzą i zaangażowaniem podczas przekazywaniu jej uczestnikom kursów👍 (przy.red. dotyczy kursu na instruktora strzelectwa ogólnego, instruktora samoobrony, instruktora taktyki i technik interwencji)

Gorąco polecam i zachęcam każdego do wzięcia udziału w takim szkoleniu (Jak przeżyć atak terrorystyczny – przyp.red.). Profesjonalne podejście organizatorów. Ogrom wiedzy. Fachowy instruktaż, praktyczne rady. Bardzo ciekawe, wartościowe i pouczające spotkanie. Odpowiedź na każde nurtujące pytania.Najwyższy poziom. Z niecierpliwością czekam na kolejne spotkania 💪💪💪👏👏👏

Potwierdzam że spotkanie (Jak przeżyć atak terrorystyczny – przyp.red.) było bardzo ciekawe i oby więcej takich szkoleń. Wiedza szkoleniowców bezcenna, duża dawka profesjonalizmu.

Gorąco polecam wszystkim co nie byli albo nie mogli być na szkoleniu (Jak przeżyć atak terrorystyczny – przyp.red.). Ogrom wiedzy praktycznej i teoretycznej.Gorąco polecam i czekam na kolejne szkolenia.💪👏

To my dziękujemy za możliwość uczestniczenia w tak ciekawym i pouczającym szkoleniu👍😊 (Jak przeżyć atak terrorystyczny – przyp.red.) i czekamy na kolejne

Polecam !! Dzisiejsze szkolenie w Ozorkowie było przeprowadzone na bardzo profesjonalnym poziomie !! Fajnie że Pan Maciej dał szanse wypowiedzenia się uczestnikom w kwestii terroryzmu oraz postępowania w konkretnych sytuacjach !! (Jak przeżyć atak terrorystyczny – przyp.red.)

… Firma BOR Grupa posiada wybitnego specjalistę, szkoleniowca w tej materii.
O Maćku Ustarbowskim jego życiorys oraz o jego kwalifikacjach można przeczytać na ich stronach.
Same szkolenia są fantastycznie prowadzone, teoria przeplatana zajęciami praktycznymi oraz niesamowita wiedza Maćka czynią te szkolenia naprawdę na bardzo wysokim poziomie.
Z czystym sumienie mogę i bardzo polecam.

Potwierdzam 👌Szkolenie – Organizacja zaplecza i ochrona VIP-a podczas wydarzenia artystycznego organizowane przez BOR Grupa jest profesjonalne za sprawą wiedzy i praktyki prowadzącego Maciej Ustarbowski, byłego oficera Biura Ochrony Rządu. Polecam szkolenia organizowane przez BOR Grupa.

Fachowa wiedza wyniesiona z lat doświadczeń, tych mniej i bardziej bolesnych zapewne i do tego umiejętność bardzo dobrej komunikacji z uczestnikami, to atuty Instruktora i Szkoleniowca Pana Macieja. Szkolenie dla nas było na miarę i bardzo kameralne, to dodatkowy bonus. Każdy z nas mógł swobodnie o wszystko zapytać i otrzymał konkretną odpowiedź. Dobrze wydane pieniądze, profesjonalne szkolenie i bardzo kompetentny Wykładowca.

Łączymy wyrazy szacunku i trzymamy kciuki za …
Polecamy oczywiście. Z pozdrowieniami, K.

Super prowadzenie, ciekawa tematyka, rzeczowe szkolenie. (przy.red. dotyczy kursu na instruktora strzelectwa ogólnego)

Szkolenie z karambita bardzo ciekawe!! Zdecydowanie polecam!

Pierwsze szkolenie za mną, jak tylko się skończyło byłem zdecydowany wziąć udział w kolejnym. Pomimo odległości, jeżeli szkolenie to tylko Bor Grupa. (przy.red. dotyczy m.in. kursu na specjalistę ochrony osobistej)

Pierwsze koty za płoty, – Gorąco polecam, Profesjonalne podejście organizatorów. W razie konieczności , można ustalić indywidualny kurs do potrzeb uczestnika.
Jednym słowem bajka , wpadnij i sam się przekonaj. (przy.red. dotyczy m.in. kursu na kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej)

Super szkolenia w super atmosferze, zdecydowanie polecam!!!

Gorąco polecam, pełen profesjonalizm!!!

Poznałem ludzi i serdecznie polubiłem , a bronić się uczę .

Wspaniali ludzie i profesjonaliści. Redakcja Tower News poleca firmę BOR Grupa

Pełen profesjonalizm!

Super szkolenie.

BARDZO POLECAM – Bardzo ciekawe i wartościowe szkolenia, poparte wieloletnim doświadczeniem co odczuwa się na każdym etapie przekazywanej wiedzy. Praktyczne rady i komentarze oraz klimatyczna atmosfera nadają im niepowtarzalny charakter. Sposób przekazywania wiedzy to syntetyczny profesjonalizm. DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE – POLECAM !!!

(przy.red. dotyczy kursu na instruktora strzelectwa ogólnego, instruktora samoobrony, instruktora sportu karate, karate combat, sportów walki)

Pełen profesjonalizm

 Niesamowite, ciekawe szkolenie, świetna atmosfera, warte uwagi!
 Serdecznie polecam 😊, doświadczenie , profesjonalizm , wiedza i można by było tak długo wymieniać …
 chcesz być profesjonalistą? chcesz uczyć się od profesjonalistów? To tylko z BOR GRUPA 🙂 (dot. m.in. kursu na instruktora taktyki i technik interwencji)
 Profesjonalizm z doświadczeniem i pasją! Polecam!

Świetna grupa, zajęcia przeprowadzone profesjonalnie w przyjaznej atmosferze. Mega dawka pozytywnej energii! Polecam �

Bardzo fajne szkolenia, super atmosfera. Polecam! 😀

Świetna puenta na koniec konferencji o nowoczesnych technologiach – korzystajmy z nich kiedy możemy ale bądżmy zawsze gotowi że kiedyś znikną, wyłączą się, zostana zniszczone… a wtedy przetrwają tylko Ci którzy wzięli kiedyś pod uwagę taką ewentualność. Tak – podniosłem rękę po ostatnim pytaniu 😉

Dziękuję za fantastyczne szkolenie! (red. kurs obrony w pojeździe)

Bardzo dziękuje za dzisiejsze szkolenie firmie BOR Grupa. Jak mawiał Isaac Newton „Co my wiemy, to tylko kropelka. Czego nie wiemy, to cały ocean.” Tak więc dziękuję za kroplę i proszę o więcej.

Wspaniała atmosfera doskonałe szkolenia

Polecam ze względu na osobę Maćka U., z którym miałem prze pewien czas kontakt w dawnej Firmie. Polecam – to prawdziwy zawodowiec.

Z rozmów:

Emilka W.: „Dokładnie w tym sens i unikatowość tych zajęć. Nie są standardowe, nie odbywają się w wypucowanej na błysk sali z lustrami. Cenię je m.in. za realizm, za możliwość nauczenia się obrony w codziennych warunkach. W klubie, restauracji też będą stoły, krzesła, na ulicach ławki i inne przedmioty oraz tłum.”

Karolina W.: „Szkolenie było prowadzone na najwyższym poziomie! jasny przekaz, umówienie sytuacji realnych zagrożeń, wiele ciekawych informacji. naprawdę polecam.”

Ania W.: „dzięki BOR Grupa – czasami człowiek zbyt łatwo myśli ze jest z dala od wszystkiego, co widzi w TV, +100 do mojego poziomu świadomości – konkrety, przykłady, ćwiczenia – szacun dla charyzmy i wiedzy prowadzącego – na pewno widzimy się ponownie.”