BG System | Nowoczesny System Samoobrony

031_logo
Autorski system © BG System | Nowoczesny System Samoobrony ™

Zajęcia odbywają się w centrum Zielona Strefa, ul. św. Łazarza 19/9 Kraków.

BG System to:

  • Trening z elementami siłowo – wytrzymałościowymi oraz technikami samoobrony, z elementami boksu, karate, judo, jujitsu, krav maga. Ten trening wzmocni Cię, podniesie Twoją wytrzymałość, siłę i szybkość.
  • Trening siły dynamicznej, połączony z elementami technicznymi, rożnego rodzaju sprzętem do samoobrony, treningiem z rękawicami, czyli elementami kontaktowymi. Te zajęcia nauczą Cię realnego kontaktu w sytuacji zagrożenia, siły, szybkości i taktyki walki.

Dołącz do nas kiedy tylko masz czas, niezależnie od Twojego stopnia zaawansowania.

BG System powstał na bazie własnych, wieloletnich doświadczeń w prowadzaniu zajęć w Biurze Ochrony Rządu, jednostkach specjalnych, czy Wojskowej Akademii Technicznej. Trenując, skupiamy się na skuteczności, z wykorzystaniem punktów wrażliwych na ciele, tzw. ATEMI. System bazuje m.in. na: karate, karate combat, boks, kickboxing, jujitsu, combat jujitsu, judo, kung fu, krav maga, aikido, muay thai.
W BG Systemie Samoobrony wykorzystywane są techniki i sztuki walki, praktyczne i przydatne w sytuacjach realnego zagrożenia ale również techniki relaksacyjne, oddechowe, pobudzające, rozluźniająco- rozciągające. System skupia się na prostych ruchach, z wykorzystaniem naszych naturalnych odruchów, jest prosty i przystępny dla każdego. Nie wymaga nadzwyczajnej sprawności fizycznej, bazuje na sile dynamicznej ćwiczącego, a równocześnie jest formą aktywnej rekreacji fizycznej.

System został stworzony przez współzałożyciela BOR Grupy, Macieja Ustarbowskiego, info https://borgrupa.pl/kadra/