Sekcja BG System Samoobrony

Autorski System © BG System Samoobrony ™

Zapraszamy we wtorki i czwartki na zajęcia sekcji samoobrony, bazujące na autorskim systemie BG System Samoobrony. Zajęcia odbywają się w Elite Studio, ul. św. Łazarza 19/7 Kraków.

Wtorki to treningi z elementami siłowo – wytrzymałościowymi oraz techniki samoobrony, elementy boksu, karate, judo, jujitsu, krav maga. Ten trening wzmocni Cię, podniesie Twoją wytrzymałość, siłę i szybkość.
Czwartki to treningi siły dynamicznej, połączone z elementami technicznymi, rożnego rodzaju sprzętem do samoobrony, treningiem z rękawicami, czyli elementami kontaktowymi. Te zajęcia nauczą Cię realnego kontaktu w sytuacji zagrożenia, siły, szybkości i taktyki walki.

Dołącz do nas kiedy tylko masz czas, niezależnie od Twojego stopnia zaawansowania, w wybrany dzień lub w każdy wtorek i czwartek. Pamiętaj – wtorki to techniki ręczne i samoobrona, a czwartki to techniki ofensywne z wykorzystaniem przyrządów.

BG System Samoobrony powstał na bazie własnych, wieloletnich doświadczeń w prowadzaniu zajęć w Biurze Ochrony Rządu, jednostkach specjalnych, czy Wojskowej Akademii Technicznej. Trenując, skupiamy się na skuteczności, z wykorzystaniem punktów wrażliwych na ciele, tzw. ATEMI. System bazuje m.in. na: karate, karate combat, boks, jujitsu, combat jujitsu, judo, kung fu, krav maga, aikido, muaythai.
W BG Systemie Samoobrony wykorzystywane są techniki i sztuki walki, praktyczne i przydatne w sytuacjach realnego zagrożenia ale również techniki relaksacyjne, oddechowe, pobudzające, rozluźniająco- rozciągające. System skupia się na prostych ruchach, z wykorzystaniem naszych naturalnych odruchów, jest prosty i przystępny dla każdego. Nie wymaga nadzwyczajnej sprawności fizycznej, bazuje na sile dynamicznej ćwiczącego, a równocześnie jest formą aktywnej rekreacji fizycznej.

System został stworzony przez współzałożyciela BOR Grupy, Macieja Ustarbowskiego. Maciej to były oficer BOR, główny instruktor w Wydziale Szkoleniowym BOR w zakresie samoobrony i taktyki interwencji oraz szkoleniowiec z zakresu taktyki działania, specjalista ochrony osobistej BOR oraz MSZ. Wielokrotnie odznaczony za misje zagraniczne Gwiazdą Iraku, Gwiazdą Afganistanu, odznaczeniami NATO za misje pokojowe w BOŚNI i AFGANISTANIE, oraz za współpracę na rzecz pokoju w IRAKU.
Twórca BG Systemu Samoobrony, trenował m.in.: karate, karate combat, jujitsu, combat jujitsu, judo, kung fu, krav maga, boks, aikido, muai tai. Maciej to ekspert ds. ochrony osobistej, specjalista ds. ochrony obiektów dyplomatycznych i ochrony korpusu dyplomatycznego, specjalista ds. bezpieczeństwa osobistego, specjalista ds. wojskowych, instruktor samoobrony, taktyki i technik interwencji, taktyki jazdy specjalnej, strzelectwa sportowego (od 2006 r.), z dopuszczeniem do prowadzenia strzelań z każdej broni, posiada dopuszczenie do pracy z bronią oraz broń do ochrony osobistej, posiada patent strzelca sportowego, instruktor ISS (International Shooting Standards), posiada uprawnienia do prowadzenia szkoleń na poziomy: PISTOLET **** KARABIN SAMOPOWTARZALNY **** OCHRONA OSOBISTA poziom 2, instruktor wspinaczki wysokogórskiej, survivalu, ratownik, instruktor pierwszej pomocy, skoczek spadochronowy. Dowódca plutonu zwiadu i dalekiego rozpoznania sił IFOR 16 batalionu powietrznodesantowego 6 Brygady Desantowo – Szturmowej w Bośni, były dowódca zespołu ochrony Close Protection Team ambasady i ambasadora RP w Afganistanie i Iraku. Był starszym specjalistą do spraw ochrony MSZ. Członek i współzałożyciel Polskiego Związku Instruktorów i Trenerów Formacji Ochronnych IP System. Prowadził zajęcia na Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie z zakresu walki w bliskim kontakcie. Jest członkiem Fundacji Wsparcia Ratownictwa RK. Prelegent podczas pierwszej konferencji TEDxTarnow „The Future is now” 24 czerwca 2017 roku, w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie, wygłosił wystąpienie na temat: Moda na Bezpieczeństwo https://bit.ly/2DGMMDU.
Posiada doświadczenie w ochronie VIP-ów w strefie wojny – to najwyższy poziom umiejętności ochrony VIP-a.

Czas trwania: 19.00 -20.30 DWIE JEDNOSTKI LEKCYJNE

Strój: sportowy, swobodny

Cena: 40 PLN za jednorazowe wejście/ 20 PLN za jednostkę lekcyjną.

Karnety:
—–> 139 PLN karnet na cztery wejścia/ ważne przez miesiąc. Cena za jednostkę lekcyjną 17,30 PLN.
—–> 239 PLN karnet na osiem wejść/ ważny przez miesiąc. Cena za jednostkę lekcyjną 14,90 PLN.
UWAGA PRZY ZAKUPIE KARNETU NA 8 WEJŚĆ, 4 WEJŚCIA W MIESIĄCU TAŃSZE O 50% !!!

Zapisy: biuro@borgrupa.pl, 737 160 424

 

 

 

SEKCJA BG czwartek

SEKCJA BG wtorek

IMG_6310

sekcja