SERE dla Cywilów

Autorski Program © SERE dla Cywilów 

SERE ( Survival, Evasion, Resistance, Escape – Przetrwanie, Unikanie, Opór w niewoli oraz Ucieczka) to techniki stosowane dotąd przez żołnierzy jednostek specjalnych, zwiadowczych, lub pilotów. SERE to coś więcej niż survival…Ważna jest tutaj skrytość działania i szybkość przemieszczania się w kierunku wyznaczonego celu. To w praktyce znaczy tyle, że na przykład nie rozpalicie wielkiego sygnalizacyjnego ogniska, żeby Was odnaleziono 😉 Podoba się? A gdyby tak dodatkowo umożliwić każdemu z Was udział w takim szkoleniu??? SERE dla Cywilów? Czemu nie!!! Z BOR Grupą to jest możliwe…

Uczymy jak postępować w sytuacji zagrożenia atakiem terrorystycznym, oraz jak radzić sobie w sytuacji zakładniczej. Program ten nie jest do końca pełnym szkoleniem SERE ale daje nam namiastkę tego jak mogą się potoczyć wydarzenia w przypadku ataku terrorystycznego oraz jak należy zachować się w sytuacji kiedy zostaniemy zakładnikami, przetrzymywanymi i poddanymi wzmocnionym środkom przesłuchań.

Przedstawiamy Wam nowy projekt, które realizujemy wespół z doświadczoną kadrą KOBUDO KENKYUKAI. Jeśli Twoim marzeniem była praca za biurkiem i kochasz to co robisz, to nie znaczy, że nie tkwi w Tobie pragnienie spróbowania czegoś dotąd dla Ciebie NIEDOSTĘPNEGO!!! Odkryj siebie i swoje możliwości psychiczne i fizyczne. Przeżyj przygodę życia!

Szkolenie realizowane jest tylko na zamówienie grup od 15 osób. Nie realizujemy szkolenia dla klientów indywidualnych. Zapraszamy do kontaktu.

SERE

IMG_9836