Bezpieczny Ratownik

Autorski Program BG © Bezpieczny Ratownik

Ratowniku medyczny, lekarzu, pielęgniarko, jak i każda inna osobo wykonująca zawód medyczny, stanowisz bardzo ważne ogniwo w systemie ratowania ludzkiego życia i zdrowia. Zanim więc podejmiesz jakiekolwiek czynności ratunkowe, powinnaś/ powinieneś zawsze się upewnić, czy jesteś bezpieczna/y.
Ranny czy pobity ratownik, lekarz, nie pomoże już nikomu. Gdy jest mowa o bezpieczeństwie podczas Waszych szkoleń, najczęściej jest mowa o ocenie sytuacji w jakiej macie działać, czy nic wam nie grozi, np inny pojazd, gruzowisko, pożar itp ale nikt nie wspomina, jak macie poradzić sobie w sytuacji, gdy grozi wam inny agresywny człowiek. Jak się zachować, jak rozmawiać, jaką bezpieczną odległość zachować, a w ostateczności, jak sobie poradzić z takim osobnikiem w konfrontacji fizycznej.
Dlatego w ramach naszego projektu #ModaNaBezpieczeństwo proponujemy Wam seminarium z samoobrony i bezpieczeństwa osobistego: BEZPIECZNY RATOWNIK
Program szkolenia:
1. Blok to nauka podstawowych umiejętności z zakresu samoobrony: postawa, bezpieczna odległość, radzenie sobie z agresją werbalną, różne sposoby uwalniania się w sytuacji próby uchwytów i obchwytow, obrona intuicyjna przed atakami, itd.
2. Blok to już zapoznanie się z punktami ATEMI czyli punktami wrażliwymi na ciele. Poznacie wybrane punkty, które pomogą Wam w sytuacjach, kiedy będzie trzeba już się bezpośrednio bronić albo powstrzymać lub uspokoić agresywnego osobnika. Skuteczne ale bolesne.
3. Blok to nauka umiejętności wykorzystania środków podręcznych, jeżeli masz coś w ręce i potrafisz to wykorzystać to zawsze masz przewagę i tego się nauczycie jak wykorzystać wszystko co masz pod ręką.
4. Blok sposoby radzenia sobie z agresywnym pacjentem w karetce medycznej.
Dzięki naszym warsztatom inaczej ocenisz sytuację zagrożenia, jak i postępowania w kontakcie z agresywny osobnikiem.
SAMOOBRONA TO NIE SZTUKA, CZY SPORT WALKI TO KOLEJNA ŻYCIOWA UMIEJĘTNOŚĆ.
Każdy Uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia.

© Autorski Program BOR Grupy ™
All rights reserved.

Zapraszamy do kontaktu.