Projekt Motywacja przez pasję

Autorski Projekt BG ©Motywacja przez pasję.

Projekt Motywacja przez pasję to:

 • wywiady z ludźmi, których pasja stała się motywacją i motorem napędowym w życiu, wywiady dostępne są na naszym kanale na youtube, patrz tutaj.
 • konferencje, prelekcje i pokazy o tematyce związanej z pracą, życiem, misją, wszystkim tym co nas motywuje w życiu.
 • szkolenia i warsztaty jednodniowe i weekendowe łączące umiejętności twarde, survivalowe, z zakresu samoobrony oraz miękkie, wzmacniające motywację i pewność siebie w sytuacjach kryzysowych, wzmacniające wewnętrzną harmonię, ciało, duszę i umysł. Podczas szkoleń Uczestnicy poznają siebie i swoje możliwości, wzmacniają w sobie lidera, uczą się nawiązywać relacje i współpracować z grupą. Tylko dla ludzi z pasją 😉

Wywiady:


 

 

Nasze realizacje:


Afganistan1

 • prelekcja Mój Afganistan – prelekcja i pokaz zdjęć oraz filmików z misji w Afganistanie. Spotkanie prowadzi Maciej Ustarbowski, były oficer BOR, dowódca zespołu ochrony Close Protection ambasadora i ambasady RP w Afganistanie (https://borgrupa.pl/kadra/), odznaczony Gwiazdą Iraku, Gwiazdą  Afganistanu, odznaczeniami NATO za misje pokojowe w BOŚNI i AFGANISTANIE, oraz za współpracę na rzecz pokoju w IRAKU.
  Wspomnienia i opowieści mają tło kulturalno – geograficzno – historyczno – religijne i ukazują, zarówno samą pracę na misji, jak i Afganistan, jako kraj, miejsca oraz ludzie tam żyjący. Prelegent zabierze nas na wycieczkę po Kabulu, ale i innych niezwykłych miejscach w Afganistanie.

AMBASADA IRAK plakat

 • prelekcja AMBASADA IRAK – wspomnienia byłego oficera BOR z pobytu i pracy przy ochronie ambasady i rezydencji ambasadora RP w Bagdadzie. Zdjęcie ukazują Bagdad, zakorkowane ulice i miasto, gdzie codziennie dochodziło do wymiany ognia, czy zamachów bombowych. Zapraszamy na opowieści o życiu codziennym oficera ochrony ambasady i rezydencji ambasadora RP, o strachu i stresie, który towarzyszył codziennemu funkcjonowaniu, o obronie ambasady i powszechnie nieznanym epizodzie, jak również innych akcjach Biura ochrony Rządu w Bagdadzie.
  poznaj siebie przyborow
 • szkolenie weekendowe: Poznaj siebie – survival, samoobrona, obsługa broni i inne

Wyobraź sobie, że znalazłeś się w totalnej pustce. W pustce nie ma nowych technologii. Przeżyjesz? Będziesz przerażony, czy świetnie przygotowany? A może to rewelacyjna przygoda dla Ciebie i odkryjesz w sobie przywódcę? Ok, jesteś urodzonym liderem i za przewodnika masz tylko busolę i mapę oraz własne umiejętności. Czy jesteś na to gotowy?

W ramach projektu Motywacja przez pasję, zapraszamy do Przyborowa, koło Brzeska, gdzie w przepięknych okolicznościach przyrody, na terenie łowiska specjalnego „Kamieniec”, odbędzie się weekendowe szkolenie: Poznaj siebie.

Program
Piątek – przyjazd godz. 16.00
Godz. 17.00-20.00- dzień pierwszy: Bądź panem swojego losu!
-Podstawowe wiadomości survivalowe, poznaj zasady posługiwania się busolą, mapą. Dowiedz się jak czytać skale mapy. Praktyczne porady.
– Podstawowe węzły ratownicze – jak sobie poradzić mając tylko sznur?
Sobota 09.00 -18.00 – dzień drugi: Uwolnij pierwotny instynkt łowcy.
– Podstawy samoobrony, czyli poznaj swoje słabości, opanuj strach przed atakiem fizycznym;
– Poznaj budowę i zasady działania broni palnej (długa i krótka broń). Porozmawiamy również, czy należy się bać broni.
– Terenoznawstwo, czyli spacer po okolicach z mapą, bez GPS. Zadania grupowe.
Wieczorem integracja przy ognisku i opowieści z krypty 😉
Niedziela 10.00 – 13.00 – dzień trzeci: Wzmocnij swój potencjał.
– Powtórka zajęć z samoobrony, czy nadal się boję?
– Samoobrona podręcznymi środkami, takimi jak długopis, telefon (jako narzędzie do samoobrony), klucze, wybrane inne przedmioty.
– Zakończenie, rozdanie certyfikatów.

Spędź z nami odkrywczy weekend, w pięknej scenerii przyrody, w fantastycznej atmosferze. Nabądź nowe umiejętności oraz pewność siebie w sytuacjach kryzysowych. Poznaj siebie i swoje możliwości. Wzmocnij w sobie lidera. Naucz się nawiązywać relacje i współpracować z grupą.

Szkolenie poprowadzi kadra BOR Grupy, na czele z instruktorem Maćkiem Ustarbowskim (http://borgrupa.pl/kadra/).

Miejsce:

 • Łowisko specjalne „Kamieniec” Przyborów 352, koło Brzeska, 32-823 Przyborów, Tarnów
 • Ośrodek wypoczynkowy VAN – Tur, Księże Młyny, woj. łódzkie

© 2017 Autorski Program BOR Grupy ™
All rights reserved.

Zapraszamy do kontaktu