Survival Miejski

Autorski Program BG © Survival Miejski 

Zapraszamy na wyjątkowe zajęcia z cyklu: Survival Miejski. Zajęcia prowadzone są w unikalnym autorskim systemie BG System Samoobrony, skupiającym się na skuteczności, bazującym na systemach: karate combat, combat jujitsu, judo, kung fu, krav maga;

W BG Systemie Samoobrony wykorzystywane są techniki i sztuki walki, praktyczne i przydatne w sytuacjach realnego zagrożenia. System skupia się na prostych ruchach, z wykorzystaniem naszych naturalnych odruchów, jest prosty i przystępny dla każdego. Nie wymaga nadzwyczajnej sprawności fizycznej, bazuje na sile dynamicznej ćwiczącego, a równocześnie jest formą aktywnej rekreacji fizycznej.

YAWARA (inaczej kubotan) – co to jest? Jak można to narzędzie wykorzystać w samoobronie?

Yawara to:
– prostota w posługiwaniu się;
– idealne narzędzie do obrony w ciasnych pomieszczeniach, korytarzach, windach itp.;
– skuteczne narzędzie obrony w ekstremalnych sytuacjach.

ATEMI – punkty wrażliwe na ciele, gdzie się znajdują, jak je wykorzystać w samoobronie.

Naga broń – na zajęciach zaznajomisz się z budową, obsługą i warunkami bezpieczeństwa przy kontakcie z bronią. Przedstawimy Ci elementy naszego nowego Programu Jak przeżyć atak terrorystyczny, czyli poznasz proste sposoby wyjścia spod zagrożenia bronią palną.

Combat in the city – zapoznanie z podstawową wiedzą na temat samoobrony w sytuacjach zagrożenia w wąskich pomieszczeniach, korytarzach, czy windzie.

PodRęcznik– obrona przed napastnikiem przy użyciu rzeczy, które masz pod ręką, takich jak: okulary, klucze, telefon, książka,długopis.

KARAMBIT w samoobronie – Zagrożenia i możliwości karambitu. Szkolenie z technik posługiwania się. Wskażemy Ci zagrożenia w jego użyciu oraz podstawowe techniki skutecznej obrony z użyciem tego narzędzia. Traktujemy karambit, jako narzędzie DEFENSYWNE!!!, które nie jest wymienione, jako narzędzie niebezpieczne w Ustawie z dnia 21 maja 1999 r. o broni i amunicji.


IMG_4813

IMG_4562

IMG_4589

IMG_4592

IMG_4597

IMG_4638