Projekt Motywacja przez pasję.

Autorski Projekt BG ©Motywacja przez pasję.

Projekt Motywacja przez pasję to:

  • wywiady z ludźmi, których pasja stała się motywacją i motorem napędowym w życiu, wywiady dostępne są na naszym kanale na youtube, patrz tutaj.
  • konferencje, prelekcje i pokazy o tematyce związanej z pracą, życiem, misją, wszystkim tym co nas motywuje w życiu.
  • szkolenia jednodniowe i weekendowe łączące umiejętności twarde, survivalowe, z zakresu samoobrony oraz wzmacniające motywację i pewność siebie w sytuacjach kryzysowych. Podczas szkoleń Uczestnicy poznają siebie i swoje możliwości, wzmacniają w sobie lidera, uczą się nawiązywać relacje i współpracować z grupą. Tylko dla ludzi z pasją 😉

Wywiady:


 

 

Nasze realizacje:


Afganistan1

  • prelekcja Mój Afganistan – prelekcja i pokaz zdjęć oraz filmików z misji w Afganistanie. Spotkanie prowadzi Maciej Ustarbowski, były oficer BOR, dowódca zespołu ochrony Close Protection ambasadora i ambasady RP w Afganistanie (http://borgrupa.pl/kadra/), odznaczony Gwiazdą Iraku, Gwiazdą  Afganistanu, odznaczeniami NATO za misje pokojowe w BOŚNI i AFGANISTANIE, oraz za współpracę na rzecz pokoju w IRAKU.
    Wspomnienia i opowieści mają tło kulturalno – geograficzno – historyczno – religijne i ukazują, zarówno samą pracę na misji, jak i Afganistan, jako kraj, miejsca oraz ludzie tam żyjący. Prelegent zabierze nas na wycieczkę po Kabulu, ale i innych niezwykłych miejscach w Afganistanie.
  • szkolenie weekendowe: Poznaj siebie (realizacja Przyborów k. Brzeska https://www.facebook.com/events/244502662794755/)