Projekt Motywacja przez pasję.

Autorski Projekt BG, pt. – ©Motywacja przez pasję.

Projekt Motywacja przez pasję to:

  • wywiady z ludźmi, których pasja stała się motywacją i motorem napędowym w życiu, wywiady dostępne są na naszym kanale na youtube, patrz tutaj.
  • konferencje, prelekcje i pokazy o tematyce związanej z pracą, życiem, misją, wszystkim tym co nas motywuje w życiu.
  • szkolenia jednodniowe i weekendowe łączące umiejętności twarde, survivalowe, z zakresu samoobrony oraz wzmacniające motywację i pewność siebie w sytuacjach kryzysowych. Podczas szkoleń Uczestnicy poznają siebie i swoje możliwości, wzmacniają w sobie lidera, uczą się nawiązywać relacje i współpracować z grupą. Tylko dla ludzi z pasją 😉

Wywiady:


 

 

Nasze realizacje:


Afganistan1

  • prelekcja Mój Afganistan – prelekcja i pokaz zdjęć oraz filmików z misji w Afganistanie. Spotkanie prowadzi Maciej Ustarbowski, były oficer BOR, dowódca zespołu ochrony Close Protection ambasadora i ambasady RP w Afganistanie (https://borgrupa.pl/kadra/), odznaczony Gwiazdą Iraku, Gwiazdą  Afganistanu, odznaczeniami NATO za misje pokojowe w BOŚNI i AFGANISTANIE, oraz za współpracę na rzecz pokoju w IRAKU.
    Wspomnienia i opowieści mają tło kulturalno – geograficzno – historyczno – religijne i ukazują, zarówno samą pracę na misji, jak i Afganistan, jako kraj, miejsca oraz ludzie tam żyjący. Prelegent zabierze nas na wycieczkę po Kabulu, ale i innych niezwykłych miejscach w Afganistanie.

AMBASADA IRAK plakat

  • prelekcja AMBASADA IRAK – wspomnienia byłego oficera BOR z pobytu i pracy przy ochronie ambasady i rezydencji ambasadora RP w Bagdadzie. Zdjęcie ukazują Bagdad, zakorkowane ulice i miasto, gdzie codziennie dochodziło do wymiany ognia, czy zamachów bombowych. Zapraszamy na opowieści o życiu codziennym oficera ochrony ambasady i rezydencji ambasadora RP, o strachu i stresie, który towarzyszył codziennemu funkcjonowaniu, o obronie ambasady i powszechnie nieznanym epizodzie, jak również innych akcjach Biura ochrony Rządu w Bagdadzie.
    poznaj siebie przyborow
  • szkolenie weekendowe: Poznaj siebie/ realizacja Przyborów k. Brzeska, woj. małopolskie, lub Księże Młyny, k. Poddębic, woj. łódzkie. Zamów: nr. 737 160 424, e-mail: biuro@borgrupa.pl